cpt. Cook
 

Kuřecí roláda

Kuřecí roláda

Kuřecí roláda

Kuřecí roláda s párkem

Kuřecí rolka

Kuřecí rolky se sezamovým semínkem

Kuřecí řízek s jogurtem

Kuřecí řízek ve špekovém kabátku

   whitestarwhitestarwhitestarwhitestarwhitestar

Kuřecí řízky Caesar

recept ze stránek www.tacos.cz
4 porce:  4  kuřecí řízky, 10 dkg majonézy, 15 dkg jemně nastrouhaného parmazánu, 1/2  ančovičky, 1/2 stroužek česneku, 1/2 lžičky dijonské hořčice, 1/2 lžíce citrónové šťávy, 1/2 lžíce nasekané pažitky, mletý pepř, 2 plátky chleba, 1.15 lžíce olivového oleje, 3 lžíce hladké mouky, 1/2  vejce
zkopírováno z http://www.tacos.cz Předehřejte troubu na 200 °C. Vyložte plech nepřilnavým pergamenovým papírem. Ostrým nožem nařízněte podélně kapsu do nejsilnější části masa, přičemž dbejte na to, abyste ho neprořízli celé, dejte stranou.

www.tacos.cz V misce smíchejte majonézu, dvě lžíce jemně nastrouhaného parmazánu, nasekanou sardelku, drcený česnek, hořčici, citronovou šťávu a nasekanou pažitku. Lžící omáčku vložte do každé z kuřecích kapes a utěsněte.

www.tacos.cz Do kuchyňského robotu dejte starý chléb a rozmixujte ho na jemnou drobenku. Tuto strouhanku a jednu lžíci parmazánu dejte do mísy a smíchejte s olivovým olejem. Mouku a rozšlehané vejce dejte do dvou oddělených misek. Každé kuřecí prso opatrně obalte v mouce, pak namočte do vajíčka a nakonec do strouhanky. Položte je na plech a posypte zbylým parmazánem. Pečte 20-25 minut, dokud nejsou lehce zlatavá a propečená.

www.tacos.cz Příloha: kaše a zelená zelenina

vloženo 22.10.2022    zobrazeno 305x    verze pro tisk

Kuřecí řízky obložené zeleninou

Kuřecí řízky s brandy a žampionovou omáčkou

Kuřecí řízky s tykví po provensálsku

Kuřecí řízky se sýrem

Kuřecí saté

Kuřecí saté

Kuřecí soté

Kuřecí stehna na bedle

Kuřecí stehna plněná mrkví

Kuřecí stehna plněná na víně

Kuřecí stehna s rýží