cpt. Cook
 

Kuře na mandlích po pakistánsku

Kuře na paprice

Kuře na paprice
(Paprikás csirke)

Kuře na paprice podle Romana Pauluse

Kuře na rajčatech

Kuře na rajčatech

   whitestarwhitestarwhitestarwhitestarwhitestar

Kuře na ratatouille

recept ze stránek www.tacos.cz
4 porce:  2 lžíce olivového oleje, 2  červené cibule, 1/2  lilek, 1/2  cuketa, 1/2  salátový fenykl, 4  kuřecí stehna, 4  kuřecí paličky, 2 stroužky česneku, 4 dl kuřecího vývaru, 40 dkg rajčat z konzervy, 1/2 lžička sušené dobromysli, sůl, mletý pepř
zkopírováno z http://www.tacos.cz V hluboké pánvi na středním plameni rozehřejte lžíci olivového oleje. Po částech, aby se nedusilo ve šťávě, kuřecí maso opečte ze všech stran a poté je přendejte na talíř a dejte stranou.

www.tacos.cz Zbylý olej rozehřejte na stejné pánvi na středně mírném ohni. Přidejte na plátky nakrájenou cibuli a přikryjte pokličkou. Vařte pět minut, dokud nezměkne, ale nezbarví se. Přidejte nakrájený lilek, cuketu a fenykl, vše na kostky o hraně zhruba 2 cm a zesilte oheň na střední teplotu. Za občasného míchání vařte 6-8 minut nebo do zlatohněda. Snižte teplotu a přidejte rozdrcený česnek. Vařte ještě minutu a poté přidejte kuřecí vývar, konzervovaná rajčata, oregano a trochu soli a pepře. Přiveďte k varu, pak teplotu ztlumte a přidejte kuřecí stehna a paličky kůží nahoru. Přikryjte pokličkou a vařte 25 minut. Pak vše promíchejte a vařte dalších 20 minut bez pokličky, občas zamíchejte, aby se maso nepřichytilo, a pokud začne být suché, přidejte trochu vody.

www.tacos.cz Příloha: kuskus nebo křupavý chléb

vloženo 23.11.2021    zobrazeno 454x    verze pro tisk

Kuře na roštu

Kuře na rozmarýně

Kuře na rozmarýnu

Kuře na ryzlinku
(Hong am Rèisleck)

Kuře na řecký způsob

Kuře na smetaně
(Pollo en crema)

Kuře na švestkách

Kuře na topinkách v sýrovém krému

Kuře na víně pro dva
(Coq au vin for two)

Kuře na zázvoru

Kuře na zázvoru

Kuře na zeleném pepři

Kuře na zelenině