cpt. Cook
 

Kapustový nákyp

Kapustový nákyp

Kapustový nákyp

Kapustový nákyp se salámem

Kapustový prejt

Karbanátky z kapusty a sýra

Na pánvi připravená růžičková kapusta s chorizem a sýrem manchego

   whitestarwhitestarwhitestarwhitestarwhitestar

Pečená růžičková kapusta s jablečno-třešňovou zálivkou

recept ze stránek www.tacos.cz
6 porcí:  1/2  jablko, 1/3 šálku sušených třešní, 1/2 lžíce extra virgin olivového oleje, 2 lžíce jablečného octa, 1/2 lžíce javorového sirupu, 1/2 lžíce dijonské hořčice, 1/2  šalotka, 90 dkg růžičkové kapusty, 15 lžic extra virgin olivového oleje, 1/2 lžička soli, 3/4 lžičky mletého pepře, 2 lžíce estragonu
zkopírováno z http://www.tacos.cz Nastavte rošt trouby do nejnižší polohy, vložte do trouby plech s okrajem a troubu vyhřejte na 250 stupňů. V míse promíchejte kyselejší jablko nakrájené na půlcentimetrové kostečky a sušené třešně s olejem, octem, javorovým sirupem, hořčicí a šalotkou, dokud se dobře nespojí, dejte stranou. V druhé misce promíchejte rozpůlené růžičkové kapustičky se solí, pepřem a zbývajícím olejem, dokud se rovnoměrně nepotáhne.

www.tacos.cz Rychle a opatrně vyjměte plech z trouby a na horký naskládejte růžičkovou kapustu v rovnoměrné vrstvě. Vraťte plech do trouby a pečte, dokud kapusta pěkně nezhnědne, 10 až 12 minut. Přeneste růžičkovou kapustu na servírovací talíř. Navrch dejte jablečnou směs a posypte nasekaným čerstvým estragonem. Podávejte teplé nebo při pokojové teplotě.

vloženo 23.10.2022    zobrazeno 296x    verze pro tisk

Růžičková kapusta s holandskou omáčkou

Růžičková kapusta se strouhankou

Růžičková kapusta smažená na špízu

Růžičková kapusta zapečená s masem

Růžičková kapusta zapečená s vejci

Růžičková kapusta zapečená v sýrové omáčce

Smažená kapusta

Špagety s růžičkovou kapustou

Těstoviny s kapustovým pestem

Zapečené kapustičky